Caption aligned here

Blog Full Left Sidebar

ordin_structura-anului-scolar-2023-2024-1Descarcă
Read More
Acestea sunt rezultatele lăudabile la Evaluarea Națională din anul școlar 2022-2023. Pentru ele, mulțumim elevilor, profesorilor și, de asemenea, părinților, doar colaborarea acestui trio putând duce la performanță.  Se cuvine să amintim  numele celor trei eleve care au obținut nota 10 la ambele probe, reușită care ne așază alaturi de liceele de top ale Clujului.  Acestea...
Read More
Săptămâna trecută a avut loc etapa finală a Olimpiadei Naționale a Sportului Școlar Fotbal – Cupa Tymbark Junior, disputată în București, pe stadionul Rapid-Giulești. Conduse de profesorii Jac Alexandru și Marginean Mădălina, echipele de fotbal ale școlii noastre au reprezentat cu onoare județul Cluj la categoriile U10-băieți si U12-băieți. Echipa U10 a avut un parcurs excepțional,...
Read More
1 2 3 9