Caption align here

Blog Full Both Sidebar With Frame

ISJ-Cluj-ref.-vacanta-februarie-2024Descarcă
Read More
ordin_structura-anului-scolar-2023-2024-1Descarcă
Read More
Acestea sunt rezultatele lăudabile la Evaluarea Națională din anul școlar 2022-2023. Pentru ele, mulțumim elevilor, profesorilor și, de asemenea, părinților, doar colaborarea acestui trio putând duce la performanță.  Se cuvine să amintim  numele celor trei eleve care au obținut nota 10 la ambele probe, reușită...
Read More
Săptămâna trecută a avut loc etapa finală a Olimpiadei Naționale a Sportului Școlar Fotbal – Cupa Tymbark Junior, disputată în București, pe stadionul Rapid-Giulești. Conduse de profesorii Jac Alexandru și Marginean Mădălina, echipele de fotbal ale școlii noastre au reprezentat cu onoare județul Cluj la...
Read More
1 2 3 9

About Us

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui.

Text Widget

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Maecenas sed diam eget.

Our Works

Recent News

Anunț program secretariat
10/08/2023
Informare I.S.J. vacanță februarie 2024
10/08/2023
Ordin structura anului școlar 2023-2024
10/08/2023